MannTek Hakkında

  MannTek, Mann Teknik AB, İsveç’in Mariestad şehrinde bulunan bir kaplin üreticisidir. Mann Teknik AB, kimya ve petrokimya endüstrileri için agresif sıvıların güvenli ve çevreye duyarlı bir şekilde elleçlenmesi için ürünler üretir ve pazarlar.

  Ana ürün, sıvıların dökülmeden transferini sağlamaya yönelik kuru bağlantı kaplinleridir. (DDCouplings® Dry Disconnect Coupling)

  Ürünler 30’dan fazla ülkede bağımsız temsilciler aracılığıyla pazarlanmaktadır. Türkiye, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Orta Doğu bölgelerine MCB Sanayi Ürünleri A.Ş. hizmet vermektedir.

  MannTek, 1977’den beri sızdırmaz bağlantı kaplinlerinin tasarımında, üretiminde ve pazarlanmasında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

  Önemli standartlara uygun olarak üretilmiştir

  MannTek, kuruluşundan bu yana yüksek bir büyüme oranı göstermiş ve uzmanlık alanında faaliyet gösteren en önemli oyuncu olmuştur. Bunun nedeni sürekli büyüyen pazarda artan ihtiyaçlara en hızlı çözümler sunabilmesi, ürünlerin sağlamlığı ve güvenilir kalitesinin müşteriler tarafından kanıtlanmasıdır.

  Mann Teknik AB ISO9001:2015 sertifikasına sahiptir. Ürünler CE işaretlidir. Ana ürünler Avrupa Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği, PED ve Muhtemel Patlayıcı Ortamda Kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler ile İlgili Yönetmelik, ATEX’e göre onaylanmıştır.

  Ürünler çeşitli standartlara göre üretilmektedir. NATO STANAG 3756 gibi.

   

  MannTek Ürünleri Çalışırken

   

  MannTek bir kaplin üreticisidir.