Hizmetler

 

Komple LNG transfer sistemlerinin temini, elbette sadece transfer ürünlerinin temini anlamına gelmez. MannTek, ayrıca, müşterilerimizin LNG transfer sistemini amacına uygun hale getirmek ve uzun yıllar kullanılmak üzere, yerinde devreye alma, bakım / servis programları, HAZID, HAZOP, FAT gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır.

HAZID (Hazard Identification) / Tehlike Tanımlama

Herhangi bir işlem, tesis, tasarım veya bakım prosedüründe tehlikeleri sistematik olarak tespit etmek için bilinen ve küresel olarak kabul gören bir yöntemdir. MannTek, LNG transferleri ve operasyonları için HAZId çalışmalar sunuyor ve HAZID hizmetlerimiz sonucunda şu belgeler sunulmaktadır.

  • Gözlem ve belgeler
  • Müşteri incelemesi için rapor
  • HAZİD raporu

HAZOP (Hazard and Operability study) / Tehlike ve Kullanılabilirlik Çalışması Personel veya ekipman için risk oluşturabilecek sorunları tanımlamak ve değerlendirmek için karmaşık planlanmış süreçelri sistematik bir şekilde incelemektedir. MannTek, bulguların nihai raporları da dahil olmak üzere LNG operasyonları için HAZOP muayeneleri sunmaktadır.

FAT (Factory Acceptance Test)/ Fabrika Kabul Testi

Mann Tek, DNVGL, BV, LR gibi üçüncü parti onay kuruluşları ile gözetim / tanıklık yapan FAT servisleri sunmaktadır. FAT, tekli bileşenler veya tam bir aktarma sistemi testini içerebilir. FAT sırasında bir aktarma sistemi kriyojenik koşullarda test edilerek tam aktarım sisteminin ve operasyonun performans ve işlevselliğini doğrulayabilir.